Založ si blog

Fico to dal na Sulíka a vytiahol grafy. Je to naozaj vážne!

Ani si nepamätám, kedy predseda strany Smer Robert Fico vytiahol grafy. Naozaj, bez srandy. To musí byť z jeho strany naozaj ťažké obdobie.

Nečudo. Určite čakal minimálne štyroch županov. To, že predstúpil až po niekoľkých dňoch pred novinárov, tiež o niečom svedčí. Bez ohľadu na jeho (tentokrát naozaj veľmi slabé) argumenty, ktorými akože všetkých schladil. A hlavne novinárov, ktorí opäť nie sú objektívni a píšu bludy.

Dnes ani dehonestácia pfujky-pfujky médií nemala taký silný dôraz, ako to býva na tlačovkách od premiéra zvykom. Ehm, no že sme protislovenské veď viete čo. Normálne ma to prekvapilo.

No a čo ma dostalo najviac: vždy sám sebou istý premiér, ktorý si dnes pomáhal grafmi, mal roztrasené ruky. Strach? Nervozita? Bol som v šoku. Rétor je náš premiér veľmi skvelý, asi najlepší, a to nie len spomedzi politikov. Ale tie ruky, tie roztrasené, rozklepané prsty, čo ukazovali na stĺpčeky (@špeciálne poďakovanie marketingovému mágovi Erikovi Tomášovi), ktoré nás akože presvedčili, že Smer voľby vlastne vyhral. Na druhú stranu, možno bola v salóniku zima, ja som tam, žiaľ, nebol. Alebo bol premiér len unavený. Alebo, alebo, alebo,….

Ešte by som na záver dodal, že aj napriek pekným grafom a sexy tabuľke Smer aj tak voľby nevyhral. A nepíšeme o tom len my, slovenské médiá, ale aj média v zahraničí. To len pre úplnosť.

Zápas Barcelony s Realom Madrid bol rozhodcovskou fraškou

14.08.2017

Včerajšie El Clásico, teda minimálne druhý polčas, bol pre mňa ako milovníka futbalu naozaj veľmi silnou šálkou kávy. Futbalový sviatok, ktorý láka ku telke snáď každého fanúšika, viac »

Slovenská politika ničí celú spoločnosť od vzniku republiky

17.05.2017

Krásny obraz, ako slovenská politika deštruuje spoločnosť, odráža slovenský šport. Nebudem písať to, čo už bolo napísané a povedané stokrát. Nebudem plakať, ako sme zaspali dobu a hokej viac »

Prehrať s Lotyšmi nie je škandál a ani blamáž

07.05.2017

Som pripravený celé ďalšie dva dni čítať, ako nám bol ukradnutý gól, aký bol zlý rozhodca a ako sme boli vylučovaní. Rád by som však ešte predtým poznamenal, že nie je nutné hľadať viac »

Andrej Babiš

Babiš podal demisiu, od Zemana dostal druhú šancu

24.01.2018 12:35

Český premiér Andrej Babiš podal v stredu demisiu. Prezident Miloš Zeman ju prijal a zároveň ho poveril rokovaním o zostavení novej vlády.

Turecko

Turci pri ofenzíve používajú nemecké tanky, varujú experti. Vláda sa dostala pod tlak

24.01.2018 12:27

Pri ofenzíve, ktorú na severe Sýrie Turecko vedie proti kurdským milíciám, boli podľa mnohých expertov použité nemecké tanky.

peniaze, eurá

Vláda schválila stimuly piatim filmám vo výške 10 miliónov eur

24.01.2018 12:14

Investičná pomoc vo výške 10,06 milióna eur podporí vytvorenie 1147 nových pracovných miest v piatich spoločnostiach.

Tatiana Straškovová

Ruskom otriasol prípad zavraždenej študentky. Jej 'ex' ju po smrti zneužil

24.01.2018 12:13

19-ročný Arťom Išakov na sociálnej sieti po svojom besnení požiadal o odpustenie a rodičom svojej expriateľky povedal, kde nájdu telo svojej dcéry. Následne sa obesil.

Vladimír Mičuda

Autor je redaktorom a webovým editorom denníka Pravda. Blog nie je redakčným obsahom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 18517x
Priemerná čítanosť článkov: 2057x

Autor blogu

Kategórie