Založ si blog

Fico to dal na Sulíka a vytiahol grafy. Je to naozaj vážne!

Ani si nepamätám, kedy predseda strany Smer Robert Fico vytiahol grafy. Naozaj, bez srandy. To musí byť z jeho strany naozaj ťažké obdobie.

Nečudo. Určite čakal minimálne štyroch županov. To, že predstúpil až po niekoľkých dňoch pred novinárov, tiež o niečom svedčí. Bez ohľadu na jeho (tentokrát naozaj veľmi slabé) argumenty, ktorými akože všetkých schladil. A hlavne novinárov, ktorí opäť nie sú objektívni a píšu bludy.

Dnes ani dehonestácia pfujky-pfujky médií nemala taký silný dôraz, ako to býva na tlačovkách od premiéra zvykom. Ehm, no že sme protislovenské veď viete čo. Normálne ma to prekvapilo.

No a čo ma dostalo najviac: vždy sám sebou istý premiér, ktorý si dnes pomáhal grafmi, mal roztrasené ruky. Strach? Nervozita? Bol som v šoku. Rétor je náš premiér veľmi skvelý, asi najlepší, a to nie len spomedzi politikov. Ale tie ruky, tie roztrasené, rozklepané prsty, čo ukazovali na stĺpčeky (@špeciálne poďakovanie marketingovému mágovi Erikovi Tomášovi), ktoré nás akože presvedčili, že Smer voľby vlastne vyhral. Na druhú stranu, možno bola v salóniku zima, ja som tam, žiaľ, nebol. Alebo bol premiér len unavený. Alebo, alebo, alebo,….

Ešte by som na záver dodal, že aj napriek pekným grafom a sexy tabuľke Smer aj tak voľby nevyhral. A nepíšeme o tom len my, slovenské médiá, ale aj média v zahraničí. To len pre úplnosť.

Otázky o vražde novinára Kuciaka a jeho priateľky, na ktoré musíme poznať odpoveď

01.03.2018

Prečo Jasaň ani Trošková ešte nepredstúpili pred novinárov, aby vysvetlili údajné prepojenia s talianskou mafiou? Kedy tak urobia? Prečo Robert Fico dodnes nevyhlásil štátny smútok? Prečo viac »

Zápas Barcelony s Realom Madrid bol rozhodcovskou fraškou

14.08.2017

Včerajšie El Clásico, teda minimálne druhý polčas, bol pre mňa ako milovníka futbalu naozaj veľmi silnou šálkou kávy. Futbalový sviatok, ktorý láka ku telke snáď každého fanúšika, viac »

Slovenská politika ničí celú spoločnosť od vzniku republiky

17.05.2017

Krásny obraz, ako slovenská politika deštruuje spoločnosť, odráža slovenský šport. Nebudem písať to, čo už bolo napísané a povedané stokrát. Nebudem plakať, ako sme zaspali dobu a hokej viac »

Sergej Lavrov

Sergej Lavrov nevylučuje dodanie striel S-300 sýrskemu režimu

20.04.2018 23:11

Ruský minister zahraničných vecí ďalej uviedol, že Rusko sa v minulosti vyhýbalo dodávaniu týchto systémov Asadovej vláde z dôvodu nátlaku Západu.

Saudská Arábia kino prvé verejnosť otvorenie

Saudskoarabská verejnosť mohla ísť prvýkrát po 35 rokoch znovu do kina

20.04.2018 22:02

Konzervatívne kráľovstvo v rámci rozsiahlych reforiem rozhodlo znovu otvoriť kinosály a obnoviť v nich premietanie.

porosenko

Porošenko chce vziať občianstvo krymským Ukrajincom s ruským pasom

20.04.2018 20:50

Krymské vedenie dosadené Ruskom v reakcii oznámilo, že v spolupráci s ruským ministerstvom zahraničia prijme kroky na zabezpečenie záujmov všetkých krymských obyvateľov.

putin

Rezort diplomacie USA: Režimy Číny, Ruska, KĽDR a Iránu sú odsúdeniahodné

20.04.2018 20:03

Režimy podľa amerického ministerstva zahraničia denne porušujú ľudské práva a sú zdrojom nestability.

Vladimír Mičuda

Autor je redaktorom a webovým editorom denníka Pravda. Blog nie je redakčným obsahom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 20773x
Priemerná čítanosť článkov: 2077x

Autor blogu

Kategórie